Дата публікації Політолог: Коли дивлюся на суддю Вовка – згадую доктора Жозефа Гільотена. Він знав, як лікується корупція
Опубліковано 17.04.20 17:57
Дата оновлення Політолог: Коли дивлюся на суддю Вовка – згадую доктора Жозефа Гільотена. Він знав, як лікується корупція
Оновлено 31.05.25 15:16
Переглядів статті Політолог: Коли дивлюся на суддю Вовка – згадую доктора Жозефа Гільотена. Він знав, як лікується корупція 3

Політолог: Коли дивлюся на суддю Вовка – згадую доктора Жозефа Гільотена. Він знав, як лікується корупція

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

За що я найбільше дорікаю Порошенку і папєрєднікам нинішнього бардака? За провалену судову реформу. Крутили-крутили і ось що маємо.

Чомусь Стокгольмський, Лондонський, інші суди, розглядаючи факти, стають у судових спорах на сторону держави Україна.  А у самій Україні справи, шиті білими нитками, розглядають таким чином, що виграють олігархи.

У справах проти майданівців чи просто порядних людей – виграють подонки, ті ж олігархи, портнови та інші нікчеми.

Тільки протягом квітня:

– Коломойський виграв справу за свою поругану честь у Гонтарєвої. Млять, де честь і де Коломойський?

– брати Суркіси, партнери Коломойського по Г+Г, а значить повязані з ним – рішенням суду визнані неповязаними і ми їм маємо тепер виплатити 250 мільйонів баксів недоотриманої вигоди. Бєдняжки. Їм же ж на хлєбушок не вистачало.

– суддя Білоцерківець зірвала розгляд апеляції у справі Юлії Кузьменко. І дитячий хірург, чиїх рук ждуть сотні хворих дітей – залишається за гратами.

– вчора суддя Вовк, уособлення української Феміди, якому заздрить навіть суддя-колядник Зварич – понад будь-який здоровий глузд ухвалив Тетяні Чорновол домашній арешт.

– суддям тимчасово зменшили зарплату і вони скаржаться: як можна прожити на якісь 40-50 тисяч!?!

Українська судова система хвора.

Коли до України повернеться українська влада – перше, що треба зробити, розпустити усі суди, починаючи з конституційного. І почати заново.

А взагалі, коли дивлюся на суддю Вовка – згадую доктора Жозефа Гільотена. Він знав, як лікується корупція.

Вони, *ляді, дограються.

Віктор БОБИРЕНКО