Президент Польщі Анджей Дуда повідомив, що в польському суспільстві існує побоювання збройної агресії з боку Росії, тому держава подбає про збільшення видатків на оборону.
Про це очільник сусідньої держави заявив в інтерв’ю CNN.
Президент Дуда також заявив, що існує необхідність уже найближчим часом збільшити кількість збройних сил Польщі.
У своєму інтерв’ю Анджей Дуда також заявив, що його країна повністю підтримає Україну в мирних переговорах. Одним із наслідків таких переговорів, на його думку, має стати виплата Росією репарації українській державі, яка постраждала від розв’язаної Кремлем війни.
Читайте також:
Анжей Дуда на власному президентському літаку доставив до Риму онкохворих дітей з України
Процитував Франка і згадав про героїчну оборону Маріуполя: що сказав президент Польщі у виступі з трибуни Верховної Ради
Дуда заявив, що Польща повинна вимагати від Росії відшкодування за Катинський злочин
росіяни запустили по Україні ракети та ударні дрони: деталі удару й постраждалі
Унікальний оптичний ефект в Антарктиді: полярники спостерігають рідкісне гало від українських полярників