Російські терористи 10 лютого обстріляли Хмельницьку область. Одна з ракет влучила в один із об’єктів комунальної інфраструктури Хмельницької територіальної громади.
Про це повідомив голова Хмельницької ОВА Сергій Гамалій та опублікував фото наслідків влучання.
"Ось так виглядав один з наших об'єктів, по якому сьогодні завдали удару рашисти. Але ми не здамося і не зламаємося. Вистоїмо і переможемо!", - написав Гамалій.
Обстріли Хмельниччини 10 лютого
Зранку, 10 лютого, стало відомо, що російські окупанти іранськими дронами атакували об'єкт критичної інфраструктури в Шепетівському районі Хмельницької області.
Під час масованого ракетного обстрілу росіяни вкотре запустили ракети по Хмельницькій області. Одна ворожа ракета влучили в об’єкт комунальної інфраструктури Хмельницької територіальної громади і пошкодила заклад освіти, багатоповерхівки та приватні будинки.
Читайте також:
Навчання українських пілотів на Заході почнеться після ухвалення важливого рішення – речник Повітряних сил
Жданов пояснив, чому Росія не змінює порядок масованих ракетних ударів: "Хочуть чолом пробити стіну"
Атака дронів 10 лютого: над Одещиною збили іранські Shahed 136
Українцям перерахували пенсії по інвалідності 3 групи: хто з 1 травня отримає більше
Як виростити ідеальні огірки: Поради та секрети