За минулу добу у Росії виявлено 37 678 випадків коронавируса. Зафіксовано 1 075 летальних випадків.
Про це повідомляє телеграм-канал оперативного штабу Москви по ситуації з коронавірусом.
Крім того, за добу в Росії повністю одужали 26 077 осіб.
Найбільше нових випадків було виявлено в Москві - 7 803, Санкт-Петербурзі - 3 360 та Московській області - 2 783.
Загалом від початку пандемії в Росії виявлено 8 205 983 випадки коронавируса у 85 регіонах. За весь період зафіксовано 229 528 смертей, одужали 7 143 137 осіб. Росія входить до п'ятірки країн з найвищими показниками зараження і смерті від COVID-19 у світі, поступаючись США, Індії, Бразилії та Великій Британії.
Президент Росії Володимир Путін оголосив неробочими в країні дні з 30 жовтня по 7 листопада включно. Про це його попросив російський уряд. Причиною стала четверта хвиля пандемії коронавірусної інфекції.
Також у Москві запроваджуються нові обмеження внаслідок зростання захворюваності на COVID-19., які діятимуть від 25 жовтня 2021 року по 25 лютого 2022 року.
Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.
Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
росіяни запустили по Україні ракети та ударні дрони: деталі удару й постраждалі
Унікальний оптичний ефект в Антарктиді: полярники спостерігають рідкісне гало від українських полярників