Дата публікації Росія вислала заступника посла США: відповідь Вашингтона
Опубліковано 17.02.22 17:31
Дата оновлення Росія вислала заступника посла США: відповідь Вашингтона
Оновлено 31.05.25 19:59
Переглядів статті Росія вислала заступника посла США: відповідь Вашингтона 2

Росія вислала заступника посла США: відповідь Вашингтона

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Москва вислала із Росії заступника американського посла Барта Гормана.

"Горман був другим за важливістю посадовцем у посольстві США в Москві після посла та ключовим членом вищого керівного складу посольства", — заявив речник дипмісії Джейсон Ребхольц у коментарі російським ЗМІ.

Як повідомляє CNN, у Держдепі США заявили, що дипломата висилають без будь-якої причини, і назвали такий крок "ескалаційним". У Гормана була дійсна віза і він перебував у Росії менше трьох років.

"Дії Росії проти нашого дипломата були неспровокованими, і ми вважаємо це кроком ескалації і готуємо нашу відповідь", — зазначили у Держдепартаменті.

Держдеп США закликав Росію "припинити безпідставне вислання американських дипломатів і співробітників".

"Зараз, як ніколи, важливо, щоб наші країни мали необхідний дипломатичний персонал для полегшення комунікації між нашими урядами", — йдеться в повідомленні.

Раніше очільниця МЗС Великої Британії Ліз Трас, очільник Пентагону Ллойд Остін та генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг припустили, що загострюючи ситуацію на Донбасі Росія може створити привід для вторгнення до України.

Читайте також:

Бойовики обстрілюють населені пункти, є поранені військові та цивільні: все, що відомо про загострення на Донбасі

З'явилося відео, як евакуйовували дітей та персонал з обстріляного дитсадка у Станиці Луганській

Посилення обстрілів і збільшення військ РФ: західні лідери говорять, що ситуація в Україні свідчить про підготовку нападу

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.