З'явились нові подробиці про смертельну ДТП, що трапилась напередодні в центрі Києва на бульварі Лесі Українки. Перед трагедією компанія випивала алкоголь і фільмувала свої розваги.
Про це пише dtp.kiev.
За їхніми словами, загиблій було лише 18 років, а її подрузі, яка отримала травми - 17. "Відомо що перед трагедією компанії гуляла і вживала спиртні напої. Потім була дуже коротка поліцейська гонитва. Результат ви всі бачили вранці", - написали у соцмережі.
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження