Дата публікації Снайперка Євгенія Емеральд зізналась, як минули її пологи та чи планує вона втретє стати мамою
Опубліковано 17.04.23 11:47
Дата оновлення Снайперка Євгенія Емеральд зізналась, як минули її пологи та чи планує вона втретє стати мамою
Оновлено 31.05.25 20:29
Переглядів статті Снайперка Євгенія Емеральд зізналась, як минули її пологи та чи планує вона втретє стати мамою 17

Снайперка Євгенія Емеральд зізналась, як минули її пологи та чи планує вона втретє стати мамою

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Українська захисниця з позивним "Жанна Д'Арк" Євгенія Емеральд розповіла про свої пологи.Снайперка вдруге стала мамою 14 квітня. Євгенія народила донечку. Як зізналась Емеральд в ефірі "Сніданку з 1+1", її пологи були легкими, що вона не проти втретє народжувати. Тим більше вони з чоловіком мріють стати батьками сина."Вони (пологи – прим. ред.) у мене були круті. Просто сказала: "Так круто, мені сподобались пологи, можна повторити", - поділилася Євгенія.

Чоловік захисниці – військовий Євген Стипанюк – був неабияк радий, коли став батьком. Він був присутнім на пологах та не втримав сліз, коли почув перший крик донечки."Я мріяв про доньку все життя. Коли я почув ці крики перші – це такі емоції", - прокоментував Євген.

А от ім'я донечки пара поки тримає в секреті. Хоча Євгенія натякає, що дівчинку дуже символічно назвали."Але воно (ім'я – прим. ред.) дуже гарне і дуже символічне. Правда. Воно ім'я до перемоги", - зазначила снайперка.