Соліста Red Hot Chili Peppers заскочили з українською акторкою, молодшою за нього на 35 років

Відомого американського співака, лідера легендарного гурту Red Hot Chili Peppers Ентоні Кідіса помітили в компанії акторки Марини Мазепи, яка родом з України.

Парочку заскочили разом за обідом в одному з ресторанів Лос-Анджелеса, де вони сиділи на терасі. Після цього Ентоні та Марина пліч-о-пліч вирушили на прогулянку, пише Daily Mail.Зазначимо, Марина Мазепа молодша за Ентоні Кідіса на 35 років. Утім, музикант і раніше був у стосунках з жінками, за яких він значно старший.

Ентоні зустрічався з моделлю Гізер Крісті від 2004 до 2008 року. Разом пара виховує 14-річного сина Еверлі. Також у співака був дворічний роман з австралійською моделлю Геленою Вестергаард, яка молодша за нього на 32 роки. А 2015 року рокер зустрічався з бразильською моделлю Ванессою Мілхомем.

Читайте також:

Снайперка Євгенія Емеральд розсекретила стать майбутньої дитини

Дженніфер Лопес замилувала ніжними обіймами з Беном Аффлеком

Марія Квітка прокоментувала перемогу на "Голосі країни-12" та засвітила своє патріотичне тату