У понеділок, 22 серпня, розпочалися регулярні спільні військові навчання Південної Кореї та Сполучених Штатів "Щит свободи Ульчі".
Про це повідомило південнокорейське інформагентство "Ренхап".
У повідомленні йдеться, що цими маневрами "відновилися великомасштабні польові навчання, призупинені чотири роки тому, оскільки союзники прагнуть зміцнити оборону в умовах північнокорейських ядерних і ракетних загроз, що наростають".
Навчання триватимуть до 1 вересня і включають відпрацювання дій на випадок непередбачених обставин. Зокрема, передбачено відбиття атак Північної Кореї та захист району великого Сеулу з відпрацюванням контратакувальних операцій.
За даними міністерства оборони Південної Кореї, навчання передбачають "різні сценарії реального життя, серед яких виявлення саморобних вибухових пристроїв на атомних електростанціях, пожежу на заводі напівпровідників, параліч банківської мережі, тероризм в аеропортах та атаки безпілотників".
Читайте також:
В ООН відреагували на погрози Кім Чен Ина розпочати ядерну війну
США візьмуть участь у військових навчаннях поблизу спірного кордону Індії з Китаєм
Китай і США готують велику стратегічну угоду про долю Росії - Фейгін
росіяни запустили по Україні ракети та ударні дрони: деталі удару й постраждалі
Унікальний оптичний ефект в Антарктиді: полярники спостерігають рідкісне гало від українських полярників