Дата публікації У Білому домі запевняють, що США не шукають конфлікту з Китаєм
Опубліковано 17.09.21 02:01
Дата оновлення У Білому домі запевняють, що США не шукають конфлікту з Китаєм
Оновлено 31.05.25 19:46
Переглядів статті У Білому домі запевняють, що США не шукають конфлікту з Китаєм 5

У Білому домі запевняють, що США не шукають конфлікту з Китаєм

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Нове партнерство США з Великобританією та Австралією не спрямоване проти Китаю, а Вашингтон не прагнуть до початку конфлікту з Пекіном.

Про це заявила на регулярному брифінгу для журналістів прессекретарка Білого дому Джен Дженніфер Псакі.

За її словами, партнерство, про яке було оголошено, не націлені на якусь країну ". Як стверджувала Дженніфер Псакі, дана взаємодія" зосереджено на захисті стратегічних інтересів США і збереженні стабільності в регіоні.

"Що стосується Китаю, ми готові до жорсткої конкуренції з КНР, ми не прагнемо до конфлікту", — сказала прессекретарка Білого дому.

Вона нагадала, що президент США Джо Байден і голова КНР Сі Цзіньпін раніше в цьому місяці провели телефонну розмову. "Ми, звичайно, маємо намір підтримувати діалог на високому рівні між лідерами", — додала Дженніфер Псакі.

Пекін розкритикував ці плани, які, на думку цілого ряду авторитетних неурядових експертів США, спрямовані насамперед на стримування КНР.