Дата публікації У Генштабі пояснили, чому так часто оголошують повітряні тривоги
Опубліковано 20.11.22 19:02
Дата оновлення У Генштабі пояснили, чому так часто оголошують повітряні тривоги
Оновлено 31.05.25 20:19
Переглядів статті У Генштабі пояснили, чому так часто оголошують повітряні тривоги 2

У Генштабі пояснили, чому так часто оголошують повітряні тривоги

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Білорусь і надалі надає Росії інфраструктуру, територію та повітряний простір для ведення війни проти України.

Про це йдеться у вечірньому зведенні Генерального штабу ЗСУ за 20 листопада.

Літаки повітряно-космічних сил РФ майже щоденно здійснюють польоти в повітряному просторі Білорусі. Літак Міг-31К, який підіймається з аеродрому Мачулищі, є носієм гіперзвукових ракет “Кинжал”, що здатні вражати об’єкти на всій території України. Саме через це так часто оголошують повітряну тривогу у всіх областях нашої держави.

У прикордонних районах Брянської та Курської областей окупанти продовжують утримувати окремі підрозділи своїх військ.

Загроза з Білорусі

Раніше радник ОП Олексій Арестович розповів, що Україна підірвала деякі мости на кордоні з Білоруссю.

Колишній міністр закордонних справ України Павло Клімкін припустив, що Путін може готувати наступ на Рівненську АЕС з території Білорусі.

Британський військовий експерт, полковник Глен Грант зауважив, що армія Білорусі дуже слабка, у неї немає належної підготовки і багато її обладнання вже передано Росії.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.