Дата публікації У Києві з’явився паркан з рідкісним самчиківським розписом
Опубліковано 03.12.20 03:44
Дата оновлення У Києві з’явився паркан з рідкісним самчиківським розписом
Оновлено 31.05.25 15:27
Переглядів статті У Києві з’явився паркан з рідкісним самчиківським розписом 5

У Києві з’явився паркан з рідкісним самчиківським розписом

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Жителі одного зі столичних районів розмалювали звичайну огорожу рідкісним самчиківським розписом і встановили рекорд. Їх інсталяція розтягнулася на 86 метрів. При цьому гроші на фарби збирали самотужки, а малювати запрошували перехожих.

Про це йшлося 2 грудня в сюжеті ТСН:19:30.

Самчиківського розпису художниця, яка розмалювала паркан, навчилася чотири роки тому. Для цього спеціально їздила на його батьківщину - Хмельниччину. Відтоді у цьому стилі розмалювала кілька під'їздів і палати в лікарні "Охматдит".

Охочих малювати було стільки, що паркан оздобили у надшвидкі терміни - за 10 днів.

А в авторів нова мрія - перетворити пішохідний прохід на алею. Для цього треба розмалювати ще й іншу сторону паркану. Це планують зробити вже навесні.

Читайте також:

У Києві відкрили мурал Петлюрі на вулиці Космодем'янської.

Херсонська художниця малює на дверях під'їзду візерунки в стилі петриківського розпису.

Джерело: ТСН