Колаборантка Галина Данильченко, яку російські окупанти проголосили "міським головою" Мелітополя, записала чергове відеозвернення, у якому заявила, що місті відновлюється мовлення російських пропагандистських каналів.
Про це вона заявила у своєму відеозверненні, яке поширюють телеграм-канали.
Колаборантка заявила, що в окупованому українському місті починає працювати російське пропагандистське телебачення.
Також депутати Мелітополя запевнили у проукраїнській позиції та звинуватили "Опозиційний блок" у держзраді.
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження