У середу, 22 червня, смерч, що налетів з моря, розніс кафе “Нептун” у Лазарівському районі російського курорту Сочі. Перед ударом він кілька годин “гуляв” морем.
Про це повідомляє місцеве видання Sochi1.Ru.
Смерч кілька годин збільшувався в розмірах біля узбережжя, а потім вийшов на сушу, де налетів на кафе “Нептун”, повністю його зруйнувавши. Вихор розкидав і залив водою легкі конструкції. За попередніми даними, постраждалих немає.
Синоптики передбачають, що розгул стихії у Сочі триватиме до п’ятниці, 24 червня. У місті пройдуть сильні зливи з грозами, градом та шквалистим вітром. Рівень води в річках уже піднявся, існує ризик сходження селевих потоків.
Читайте також:
День руїн: Європою пронісся найпотужніший шторм за останні 30 років
Рятувальники повзли по мертвих, щоб дістатися до живих: вісім людей загинули на фабриці свічок у США
Загинули понад 920 людей: в Афганістані стався потужний землетрус (фото, відео)
росіяни запустили по Україні ракети та ударні дрони: деталі удару й постраждалі
Унікальний оптичний ефект в Антарктиді: полярники спостерігають рідкісне гало від українських полярників