Дата публікації У списку - глава РПЦ Кирило, очільниця МЗС Захарова та інші: Канада запровадила санкції проти пропагандистів РФ
Опубліковано 08.07.22 17:46
Дата оновлення У списку - глава РПЦ Кирило, очільниця МЗС Захарова та інші: Канада запровадила санкції проти пропагандистів РФ
Оновлено 31.05.25 20:10
Переглядів статті У списку - глава РПЦ Кирило, очільниця МЗС Захарова та інші: Канада запровадила санкції проти пропагандистів РФ 6

У списку - глава РПЦ Кирило, очільниця МЗС Захарова та інші: Канада запровадила санкції проти пропагандистів РФ

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Зокрема, під нові санкції Канади потрапили 29 громадян Росії.

Про це йдеться на сайті канадського зовнішньополітичного відомства.

Як зауважили в МЗС Канади, "ці особи були ідентифіковані як російських агентів дезінформації, які несуть відповідальність за сприяння та підтримку неспровокованого та невиправданого вторгнення Росії в Україну".

Окрім цього, фінансові обмеження запровадили проти підприємця Тиграна Худавердяна, голови Роскомнагляду Андрія Ліпова і кілька його заступників. Також санкції стосуватимуться директора ВДТРК Олега Добродєєва, журналістки Ольги Скабєєвої, бізнесмена Олександра Лебедєва, тележурналіста Аркадія Мамонтова, актора й кінорежисера Тиграна Кеосаяна та інших.

Канада також запровадила санкції проти низки російських ЗМІ. Зокрема, до санкційного списку потрапили:

ВДТРК,

"Перший канал",

НТВ,

агентство "ТАРС",

компанія "Газпром-медіа",

RT і Sputnik.

Варто зазначити, раніше проти глави РПЦ Кирила, пропутінськго предстоятеля Кирила запровадила Британія запровадила санкції проти очільника РПЦ Кирила.

Читайте також:

Синод РПЦ підпорядкував єпархії в анексованому Криму Кирилу

У Лимані сім'я священника УПЦ МП зустрічала окупантів з хлібом та сіллю (фото)

Головна церковна інтрига: чи дійсно УПЦ МП закріпить у статуті "незалежність" від РПЦ і Кирила