У Вашингтоні готуються до мітингу на підтримку учасників штурму Капітолію: поліція попросила допомоги у Пентагону

У Вашингтоні готуються до мітингу на підтримку учасників штурму Капітолію: поліція попросила допомоги у Пентагону (GlavPost)

Правоохоронці Вашингтона попросили Пентагон допомогти через запланований на 18 вересня мітингу біля будівлі Конгресу США в підтримку учасників штурму Капітолію 6 січня 2021 року.Про це заявив прессекретар оборонного відомства США Джон Кірбі на регулярному брифінгу.

"Ми отримали запит від столичної поліції на надання певної допомоги під час запланованих на вихідні протестів. Я не буду вдаватися в подробиці щодо цього запиту", — зауважив він.

Раніше начальник поліції Капітолію Том Менджер повідомив, що співробітники правоохоронних органів планують встановити металеві огорожі навколо будівлі Конгресу в якості заходи безпеки напередодні мітингу в підтримку учасників штурму Капітолію 6 січня.У заклику до заколоту проти уряду звинуватили Трампа. 13 січня Палата представників підтримала рішення про імпічмент. Однак під час фінального голосування в американському Сенаті необхідних двох третин голосів сенаторів не набрала, тому імпічмент Трампу оголошено не було.

Читайте також:

У США знайшли мертвим поліцейського, який стримував штурм Капітолію

"Ось як я помру": в США заслухали перших свідків штурму Капітолію

"Мирно стояв": учасники штурму Капітолію спіймали завдяки інтернет-знайомствам

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.