Дата публікації У Запоріжжі "батько-лайфхакер" щоб не платити аліменти на дітей, змінив прізвище та ім'я
Опубліковано 18.09.21 11:02
Дата оновлення У Запоріжжі "батько-лайфхакер" щоб не платити аліменти на дітей, змінив прізвище та ім'я
Оновлено 31.05.25 19:46
Переглядів статті У Запоріжжі "батько-лайфхакер" щоб не платити аліменти на дітей, змінив прізвище та ім'я 4

У Запоріжжі "батько-лайфхакер" щоб не платити аліменти на дітей, змінив прізвище та ім'я

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Житель Запоріжжя вигадав лайфхак, щоб не сплачувати аліменти на дітей. Він змінив прізвище і ім'я і зажив собі спокійно... але ненадовго.

Про це повідомляють у телеграм-каналі "Запорожье ХЗП".

Чоловік мав сплачувати на двох дітей щомісячно 6 тисяч гривень.

"Під час виконання рішення суду виконавцем Шевченковского відділу держслужби був виявлений факт зміни даних. Після підтвердження нових відомостей з Держреєстру актів чоловіка повторно внесли до реєстру боржників і наклали арешт на його рахунки. Крім того, йому заборонили виїжджати за межі країни, керувати авто і користуватися зброєю", - йдеться в публікації.

Через заборгованість чоловікові відмовили в перетині кордону, тож він змушений був заплатити борг в сумі 337 тисяч 407 гривень, 39 тисяч штрафу і 33 тисячі 450 гривень виконавчого збору.