Вслід за російськими аеродромами Рязані та Саратові запалав аеродром в Курську. Тут спалахнув нафтонакопичувач.
Про це повідомив губернатор Курської області Роман Старовойт.
"Внаслідок атаки безпілотника в районі курського аеродрому спалахнув нафтонакопичувач. Постраждалих немає. Пожежа локалізується. Усі спецслужби працюють на місці", - написав він у своєму телеграм-каналі.
Атака на російські військові аеродроми:
Вчора, 5 грудня, на двох російських аеродромах - в Саратові та Рязані було неспокійно. На аеродромі під Рязанню вибухнув бензовоз. В результаті загинули три людини та ще шестеро постраждали.
Також начебто невстановлений безпілотник атакував військовий аеродром у Саратові. Через це було пошкоджено два літаки Ту-95, якими РФ атакує територію України.
Читайте також:
РФ розмістила ракетні комплекси "Бастіон" на курильському острові Матуа
Пошкоджено два літаки: на базі у Саратові, звідки РФ запускає ракети по території України, сталася "бавовна" (відео)
Росія вдарила трьома ракетами по Кривому Рогу: є загиблий та поранені
Влучання 13 ракет та 36 дронів: у Повітряних силах розкрили деталі російської атаки