Дата публікації Яка ситуація з електропостачанням в Україні на ранок 22 грудня - "Укренерго"
Опубліковано 22.12.22 12:01
Дата оновлення Яка ситуація з електропостачанням в Україні на ранок 22 грудня - "Укренерго"
Оновлено 31.05.25 20:21
Переглядів статті Яка ситуація з електропостачанням в Україні на ранок 22 грудня - "Укренерго" 1

Яка ситуація з електропостачанням в Україні на ранок 22 грудня - "Укренерго"

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Станом на ранок четверга, 22 грудня, в українській енергосистемі зберігається значний дефіцит потужності. Найскладніша ситуація досі у Києві, центральному регіоні та прифронтових регіонах на сході та півдні.

Про це повідомляє національна енергетична компанія "Укренерго".

До мережі вдалося підключити ще один з блоків атомних електростанцій, триває набір потужності. Водночас зберігаються обмеження у системі передачі електроенергії. Вони спричинені пошкодженнями магістральних мереж систематичними російськими атаками.

До всіх областей доведені ліміти споживання. Їх перевищення призводить до застосування аварійних обмежень.

Ремонтні роботи тривають цілодобово, але отримані пошкодження об’єктів генерації та магістральних мереж складні та масштабні, їх відновлення вимагає значного часу, додали в "Укренерго".

Читайте також:

Новини України

Війна в Україні

Новини України: відео