Дата публікації За день вдалося повернути електропостачання майже 6 мільйонам українців — Зеленський
Опубліковано 17.12.22 21:16
Дата оновлення За день вдалося повернути електропостачання майже 6 мільйонам українців — Зеленський
Оновлено 31.05.25 20:21
Переглядів статті За день вдалося повернути електропостачання майже 6 мільйонам українців — Зеленський 1

За день вдалося повернути електропостачання майже 6 мільйонам українців — Зеленський

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що упродовж суботи, 17 грудня, енергетикам вдалося відновити електропостачання до осель майже 6 млн українців.

Про це він говорив під час свого традиційного вечірнього звернення.

“Ремонтні роботи тривають безперервно після вчорашнього удару терористів. Звичайно, ще дуже багато роботи, щоб стабілізувати систему. Є проблеми з постачанням тепла, є великі проблеми з постачанням води”, - відзначив український лідер.

За його словами, найбільш складна ситуація — це Київ і область, Вінниця та область, Львів і область.

“Але і в багатьох інших регіонах є, на жаль, масштабні відключення. Це і Дніпро і область, і Волинь, і Житомирщина, і Закарпаття, і Франківщина, Одеська область, Полтавська область, Тернопільщина, Чернігівщина та інші міста та області”, - перелічив Володимир Зеленський.

Український президент зауважив, що Росія не шкодує ресурсів на війну проти усіх українців - від Луцька до Харкова, від Сум до Одещини.

Читайте також:

"Дещо нове було в цих ударах": Арестович - про вчорашню ракетну атаку на Київ

Ракетний удар РФ, який забрав життя цілої сім'ї у Кривому Розі: зросла кількість жертв (фото)

Як довго Росія може атакувати небо над Україною: генерал шокував відповіддю