Українські захисники під час контрнаступу на півдні України затрофеїли вертоліт Мі-8.
Відео на своєму телеграм-каналі опублікував офіцер ЗСУ Анатолій Штефан.
Н відео бійці 1-го батальйону 28-ї бригади на Херсонщині повернули покинутий росіянами гелікоптер Мі-8. Цей вертоліт могли раніше захопити росіяни на початку повномасштабного наступу.
"Я не знаю, хто "віджимає" танки чи щось таке, але ми "віджали" вертоліт", - каже на відео український захисник.
Контрнаступ на півдні України
Українські військові влітку повідомили про початок контрнаступу на півдні України. Наші воїни знищували логістичні ланцюжки російських окупантів.
9 листопада міністр оборони РФ Шойгу повідомив, що агресор виводить свої війська з правого берега Херсонської області. 11 листопада українські захисники увійшли до Херсона, який був окупований ще на початку повномасштабного вторгнення, у березні 2022.
Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що після звільнення Херсона ЗСУ не зупинятимуться і продовжать деокуповувати українські території.
Читайте також:
Перша армія мародерів: у Мережі показали фото знищених і розграбованих будинків зі звільненого півдня
З піснями і тостами: звільнення Херсона святкують в інших містах України і навіть за кордоном (відео)
Після Херсона: експерт розповів, як ЗСУ звільнятимуть окуповані території
Українцям перерахували пенсії по інвалідності 3 групи: хто з 1 травня отримає більше
Як виростити ідеальні огірки: Поради та секрети