Дата публікації Британський режисер переплутав Україну з Росією під час кінофестивалю в Одесі: відео
Опубліковано 22.08.21 06:32
Дата оновлення Британський режисер переплутав Україну з Росією під час кінофестивалю в Одесі: відео
Оновлено 31.05.25 19:43
Переглядів статті Британський режисер переплутав Україну з Росією під час кінофестивалю в Одесі: відео 4

Британський режисер переплутав Україну з Росією під час кінофестивалю в Одесі: відео

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Британський актор та режисер Террі Ґілліам під час свого виступу на Одеському кінофестивалі переплутав Україну з Росією.

Відеозапис із фрагментом помилки знаменитості оприлюднив "7 канал Одесса".

Зазначається, що спершу режисер розповів про радянську кінострічку "Броненосець Потьомкін", яка нібито вплинула на його творчість, а потім заявив, що був радий побувати в РФ.

"Дякую, Росіє! Дякую, Одесо!" - звернувся він до публіки. Згодом Ґілліам перепросив за помилку і подякував глядачам за те, що криками "Слава Україні" повернули його в реальність.

Британець також записав окремий відеоролик, в якому подякував Україні. Зауважимо, що на кінофестивалі Ґілліам отримав "Золотого Дюка" за внесок у кіномистецтво.