Дата публікації Двоє військових, які зникли під час гасіння пожежі на Донеччині, підірвались на мінному полі
Опубліковано 06.09.20 13:19
Дата оновлення Двоє військових, які зникли під час гасіння пожежі на Донеччині, підірвались на мінному полі
Оновлено 31.05.25 15:24
Переглядів статті Двоє військових, які зникли під час гасіння пожежі на Донеччині, підірвались на мінному полі 21

Двоє військових, які зникли під час гасіння пожежі на Донеччині, підірвались на мінному полі

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Двоє військових, яких відрізало від решти особового складу полум’ям під час гасіння пожежі на Донеччині, підірвались на мінному полі, обоє загинули.

Про це повідомляє оперативно-тактичне угруповання «Схід».

Зазначається, що під час евакуації двоє бійців обходили осередок вогню в «сірій зоні», але підірвались на мінному полі. Раніше біля населеного пункту Верхньоторецьке їх відрізало полум’ям.