Дзюдоїстів РФ та Білорусі відсторонили від участі в міжнародних турнірах

Міжнародна федерація дзюдо (IJF) повідомила, що Російська федерація дзюдо та Білоруська федерація дзюдо не братимуть участь у міжнародних турнірах.

Про це повідомляється на офіційному сайті IJF.

"Після офіційних повідомлень, отриманих Міжнародною федерацією дзюдо, Федерація дзюдо Росії та Федерація дзюдо Білорусі призупинили свою участь у всіх міжнародних заходах IJF та EJU", - йдеться у повідомленні.

Раніше дзюдоїстам РФ та Білорусі дозволялося брати участь у змаганнях під нетральним статусам. Спортсменам не можна було використовувати національну символіку, гімн та прапор. Нині ж вони не зможуть виступати на турнірах під егідою IJF та EJF.

Читайте також:

Ще одна Міжнародна федерація вигнала російських та білоруських спортсменів зі змагань

Міжнародна федерація важкої атлетики відсторонила Росію і Білорусь від участі в будь-яких міжнародних змаганнях