Дата публікації Їхав на виконання службового завдання: у Житомирі у ДТП загинув 35-річний поліцейський
Опубліковано 16.01.21 16:33
Дата оновлення Їхав на виконання службового завдання: у Житомирі у ДТП загинув 35-річний поліцейський
Оновлено 31.05.25 15:30
Переглядів статті Їхав на виконання службового завдання: у Житомирі у ДТП загинув 35-річний поліцейський 1

Їхав на виконання службового завдання: у Житомирі у ДТП загинув 35-річний поліцейський

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

У п'ятницю, 15 січня, у Житомирі у ДТП загинув 35-річний поліцейський Ігор Мороз.

Як повідомляє поліція області, чоловік загинув під час виконання службових обов’язків.

"Увечері 15 січня не стало 35-річного Ігоря Петровича Мороза, заступника начальника вiддiлу УІАП ГУНП в Житомирській області. Чоловік загинув під час виконання службових обов’язків у результаті ДТП. Поліцейські висловлюють співчуття родині та схиляють голови у скорботі за колегою, який пішов у вічність", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 15 січня капітан поліції Ігор Мороз виїхав на власному автомобілі Volkswagen Polo для виконання службового завдання і потрапив у ДТП у м. Житомирі. Від отриманих травм поліцейський загинув на місці події.

У ГУНП в Житомирській області додають, що Ігор Мороз був відповідальним та принциповим працівником. За освітою військовий зв’язківець, після закінчення Житомирського військового інституту, більше 5 років віддав Збройним Силам України. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 2014 році і був у різних підрозділах. У червні-липні 2015 року у складі зведеного загону поліцейських Житомирщини виконував службові завдання на сході держави у зоні проведення Антитерористичної операції.Нагадаємо, на автодорозі "Київ-Чоп" поблизу селища Гоща Рівненської області розбились на смерть двоє рідних братів. Смертельна ДТП сталась у четвер вночі, 14 січня.

Джерело: ТСН