Дата публікації Лілія Ребрик розкрила, як після народження молодшої доньки змінилися її стосунки зі старшими
Опубліковано 10.12.24 14:55
Дата оновлення Лілія Ребрик розкрила, як після народження молодшої доньки змінилися її стосунки зі старшими
Оновлено 31.05.25 21:38
Переглядів статті Лілія Ребрик розкрила, як після народження молодшої доньки змінилися її стосунки зі старшими 23

Лілія Ребрик розкрила, як після народження молодшої доньки змінилися її стосунки зі старшими

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Українська телеведуча та акторка Лілія Ребрик поділилася, як після народження третьої доньки змінилися її стосунки з двома старшими.Так, навесні знаменитість знову стала мамою. У неї народилася донечка Адель. Тож, ведуча стала багатодітною матусею, адже вона вже виховувала старших дітей Діану та Поліну. Як поділилася Лілія Ребрик в інтерв'ю Viva!, в їхній сім'ї є важливе правило. Коли народжується нова дитина, вони проявляють ще більше любові, аніж робили до цього.Також для Лілії Ребрик важливо проводити час як з усіма доньками разом, так і з кожною окремо. Знаменитість переконана, що треба обов'язково приділяти увагу дітям, адже в їхньому віці вибудовується модель поведінки на майбутнє.

"Вони дуже чекали на появу сестрички. У нашій сім'ї є правило: з появою кожної дитини любові стає ще більше. Ми не ділимо її на трьох, а збільшуємо втричі. Коли з'явилася друга донька, ми любов, ніжність, турботу помножили на два. З появою третьої дитини любов, ніжність і турбота збільшилися втричі. Якщо говорити про увагу, яку ми приділяємо дітям, то для нас важливо проводити час усім разом і з кожною дитиною окремо. Потрібно завжди знаходити для цього можливість, адже діти дивляться на батьків і в них вибудовується модель поведінки на майбутнє", - поділилася знаменитість.Також Лілія Ребрик розсекретила, як із чоловіком розподілила батьківські обов'язки. За словами ведучої, правил як таких у них із Андрієм Диким немає. Вони порівно проводять час із дітьми і завжди допомагають одне одному. Акторка переконана, що важливо, аби в сім'ї був баланс та панувала любов.

"Дуже важливо тримати баланс у житті незалежно від того, скільки в тебе дітей. Можливо мати трьох дітей і бути успішною. Можна бути прекрасними батьками й при цьому залишатися чоловіком і жінкою, які кохають одне одного й не втомлюються проявляти ніжність, увагу, турботу, поважають одне одного, говорять про свої почуття. Тобто це все і є складники родини, в якій панує любов. У нас немає обов'язків, натомість є нормальне, живе бажання допомогти", - прокоментувала знаменитість.