Україна здобула подвійний подіум у жіночих стрибках у висоту у фіналі Діамантової ліги у бельгійському Брюсселі. Ярослава Магучіх виграла "золото", а Ірина Геращенко стала бронзовою призеркою.Новина доповнюється.
Магучіх здобула "золото" у фіналі Діамантової ліги-2024, Геращенко стала бронзовою призеркою
Читайте також:
«У нього нога звисає»: шокова травма зірки Канади на ЧС-2026 (відео)