ЗСУ та тероборона Дніпропетровської області пішли у наступ і вибили окупантів за межі області.
Про це повідомив міський голова Апостолового Андрій Оса.
"Вночі Збройні Сили України та Територіальна оборона здійснили наступальні дії на позиції ворога у напрямку Херсонщини. Результат - противник поніс великі втрати та відкинутий від кордону з Дніпропетровщиною. Але є погані новини: не обійшлося без втрат та поранень з нашого боку. Вічна слава героям, які віддали своє життя за наш спокійний ранок", - повідомив Оса.
Він додав, що за прогнозами Військового штабу має бути відносно спокійний день. Противник намагається перегрупувати свої сили, але українські захисники все бачать та контролюють.
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження