У рамках 22-го туру чемпіонату Португалії "Бенфіка" на домашньому полі переграла "Санта-Клару" з рахунком 2:1.
Гості скористалися помилками в обороні "орлів" у середині першого тайму. На 21-й хвилині Мохебі відкрив рахунок у матчі.
Але на початку другої половини зустрічі господарі зуміли перевернути гру. Спочатку на 60-й хвилині уругвайський форвард Дарвін Нуньєс зрівняв рахунок.
А через дві хвилини той же Нуньєс вивів "Бенфіку" вперед. Гольову передачу на Дарвіна віддав український нападник Роман Яремчук.
У поточному сезоні чемпіонату Португалії 26-річний форвард збірної України взяв участь у 15 матчах, у яких записав на свій рахунок 6 забитих м'ячів та 4 асисти.
Незважаючи на перемогу, "Бенфіка" продовжує перебувати на третій позиції, відстаючи від другого "Спортінга" на 4 очки, а від лідера чемпіонату "Порту" - на 10.
Читайте також:
Допоміг знищити суперника: український вінгер продовжує феєрити у Бельгії (відео)
Сім голів та видалення: чемпіон Іспанії у божевільному матчі переграв аутсайдера Ла Ліги
Зінченко допоміг "Манчестер Сіті" знищити аутсайдера АПЛ