Дата публікації Поліція зясувала, хто понівечив памятник на Полтавщині
Опубліковано 12.01.21 10:49
Дата оновлення Поліція зясувала, хто понівечив памятник на Полтавщині
Оновлено 31.05.25 15:30
Переглядів статті Поліція зясувала, хто понівечив памятник на Полтавщині 2

Поліція зясувала, хто понівечив памятник на Полтавщині

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Правоохоронці встановили особи зловмисників, які вчинили наругу над пам’ятником загиблим воїнам в Другій світовій війні в селі Яреськи Шишацького району. Про це повідомили в пресслужбі обласної поліції.

Допомогли правоохоронцям знайти вандалів місцеві мешканці. Учасниками правопорушення виявилися двоє неповнолітніх місцевих хлопців. Зараз із ними та їх батьками працюють слідчі і ювенальна поліція.

Нагадаємо, на Полтавщині у селі Яреськи Шишацького району пошкодили пам’ятник Загиблим у Другій світовій війні – розпалили на підніжжі багаття і повісили на голову пам’ятника ганчірку.

Поліція відкрила кримінальне провадження за правовою кваліфікацією частини 2 статті 297 (Наруга над могилою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Читайте також: У Полтаві винесли вирок чоловікові, який порізав ножем перехожого за зауваження