Дата публікації Проти Шарія порушена кримінальна справа про несплату податків і відмиванні доходів
Опубліковано 19.06.21 15:02
Дата оновлення Проти Шарія порушена кримінальна справа про несплату податків і відмиванні доходів
Оновлено 31.05.25 19:40
Переглядів статті Проти Шарія порушена кримінальна справа про несплату податків і відмиванні доходів 1

Проти Шарія порушена кримінальна справа про несплату податків і відмиванні доходів

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Проти проросійського блогера Анатолія Шарія було відкрито кримінальну справу відразу за трьома статтями - про підробку документів при держреєстрації, відмиванні доходів у великому розмірі та ухиленні від сплати податків. Зараз триває досудове розслідування.

Про це повідомляє Офіс генпрокурора у відповідь на запит нардепа від "Європейської Солідарності" Олексія Гончаренка.

У запиті до ОГП нардеп поставив запитання з приводу законності придбання Шарієм об'єктів нерухомості за кордоном, а також джерел фінансування його партії.

У відповідь на це у генпрокурора заявили, що кримінальну справу проти блогера вже відкрито і що запит буде приєднаний до матеріалів цієї справи для подальшої перевірки.

Аналогічний запит був поданий також в Нацагентство щодо запобігання корупції. Там відповіли, що проведений аналіз звіту партії Шарія виявив ознаки порушення порядку фінансування, а саме - подавалися недостовірні відомості, а членські внески вносилися людьми, які не мали на це права.

Матеріали за виявленими фактами НАЗК передало до Нацполіції для подальшого розслідування.