Дата публікації У Черкасах анонсують "Химерний шлях"
Опубліковано 02.03.21 17:20
Дата оновлення У Черкасах анонсують "Химерний шлях"
Оновлено 31.05.25 15:34
Переглядів статті У Черкасах анонсують "Химерний шлях" 4

У Черкасах анонсують "Химерний шлях"

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

У Черкасах стартує новий фестиваль "Wood Fest", над яким працюватимуть студенти й усіх охочі.

Про це повідомляють на сторінці "Дирекції парків" у фейсбуці.

Новий фестиваль передбачає створення алеї під назвою "Химерний шлях". Новизна фестивалю полягає й у його концепції. На алеї розташують роботи виготовлені з матеріалів, які залишаються після очистки сухостійних дерев. До фестивалю в місті відбудеться конкурс робіт між студентами кафедри дизайну "Черкаського Державного технологічного університету", "Черкаського Національного університету" та всіх охочих, хто відправить свої ескізні проекти.

Потім буде процес реалізації робіт у парку "Сосновий Бір". Як зазначають у пресслужбі, в цьому році вирішили не залучати відомих майстрів, а дати змогу студентам та охочим мешканцям проявити себе в фестивалі. Основні етапи проведення: 1 етап – збір ескізних рішень. До 31 березня на поштову скриньку [email protected]

2 етап – визначення журі найвдаліших проєктів за естетичним і конструктивним критеріям.

3 етап – реалізація робіт студентами ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» і волонтерами.

4 етап – вибір найкращих робіт та нагородження. Усіх охочих, хто прагне долучитися до оновлення парку та показати свій талант, запрошують до участі в фестивалі.