У Черкасах бабуся 7-річного хлопчика, яку підозрюють у знущанні з нього, забажала закритого судового засідання

У Черкасах бабуся 7-річного хлопчика, яку підозрюють у знущанні з нього, забажала закритого судового засідання (GlavPost)

У Черкасах відбувається судове засідання у справі бабусі 7-річного хлопчика, якого з важкими травмами доправили до лікарні, і зараз за його життя борються медики. Сторона обвинуваченої подала клопотання про те, щоб засідання відбувалося в закритому режимі.Про це повідомляє пресслужба Соснівського районного суду Черкас.

"У провадженні слідчого судді Соснівського районного суду м. Черкас перебуває клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою щодо гр. Л., яка підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень за ч. 1 ст. 128, ч. 3 ст. 135 КК України. До суду також подано клопотання про розгляд матеріалів у закритому судовому засіданні з метою запобігання розголошенню відомостей про особисте та сімейне життя, а також обставин, які принижують гідність особи", - йдеться у повідомленні суду.

Як стало відомо з публікацій місцевих ЗМІ, під час засідання суддя клопотання задовольнила та дозволила проводити засідання у закритому режимі.