У Чернігівській області знову почали горіти ліси. У середу, 23 червня, загорілася суха трава у "Чернігіврайагролісгосп". Загалом протягом минулої доби рятувальники ліквідували в області шість пожеж.
Про це повідомляє пресслужба ДСНС області.
Відомо, що пожежа сталася біля села Дніпровське Чернігівського району. Там на території ДП “Чернігіврайагролісгосп” загорівся настил в лісі на площі 2 га.
У ДСНС кажуть, що пожежу призвело необережне поводження з вогнем невідомої особи.
Крім того, також на площі 0,5 га горіла суха трава на відкритій території біля села Городище Ніжинського району та неподалік села Киселівка Чернігівського району вогонь пройшов площу у 0,3 га.
Також учора біля села Малійки Чернігівського району на відкритій загорілося сміття на площі 0,01 га.
Крім того, висока температура повітря може нашкодити організму, а щоб цього уникнути слід дотримуватися низки рекомендацій.
Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.
Влучання 13 ракет та 36 дронів: у Повітряних силах розкрили деталі російської атаки