Дата публікації У росіян з підрозділа на Луганщиніі закінчилися контракти, їх змушують воювати задарма - Генштаб
Опубліковано 02.02.23 07:47
Дата оновлення У росіян з підрозділа на Луганщиніі закінчилися контракти, їх змушують воювати задарма - Генштаб
Оновлено 31.05.25 20:24
Переглядів статті У росіян з підрозділа на Луганщиніі закінчилися контракти, їх змушують воювати задарма - Генштаб 6

У росіян з підрозділа на Луганщиніі закінчилися контракти, їх змушують воювати задарма - Генштаб

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Російські військовослужбовців одного з підрозділів, що діють на Луганщині, не відпускають з фронту. Роблять це навіть попри те, що у солдатів закінчились тримісячні контракти ще 9 січня.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ 2 ллютого.

Зазначається, що через це військовослужбовці цього формування не отримують грошове забезпечення.

"Через це близько 300 військовослужбовців цього формування не отримують грошове забезпечення. До того ж, вони не можуть звільнитись з військової служби через оголошену мобілізацію", - йдеться у зведенні.

Крім того, окупанти насаджують російське громадянство громадянам України тимчасово окупованих територій Донецької області. Зокрема, у Горлівці тривають примусові заходи щодо отримання водіями нових посвідчень за російським стандартом. Але зробити це без парпорта РФ неможливо.

"Працівникам транспортних підприємств загарбники визначили термін до 01 травня 2023 року. Тих, хто не виконає вимоги, будуть звільняти", - наголошують у зведенні.

Читайте також:

Резніков назвав два напрямки, звідки РФ може піти в наступ

Трагедія в Краматорську: Зеленський виразив співчуття рідним загиблих

У Росії знову захотіли "мирних переговорів" з Україною: головна умова, щоб "не було умов"