Дата публікації У Сумській області зіткнулись поліцейське авто і вантажівка - є постраждалі
Опубліковано 30.12.20 17:11
Дата оновлення У Сумській області зіткнулись поліцейське авто і вантажівка - є постраждалі
Оновлено 31.05.25 15:29
Переглядів статті У Сумській області зіткнулись поліцейське авто і вантажівка - є постраждалі 1

У Сумській області зіткнулись поліцейське авто і вантажівка - є постраждалі

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

У середу, 30 грудня, поблизу села Сула Сумського району на автотрасі Суми-Київ-Юнаківка зіткнулись службовий автомобіль поліції "Рено-Дастер" та вантажівка-автовоз. Внаслідок ДТП потерпіли двоє правоохоронців.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Так, подія сталася вранці о 05:40. На місце аварії виїхали бригада швидкої допомоги та слідчо-оперативна група.

"Наразі встановлено, що в іномарці перебували четверо працівників служб та підрозділів поліції з іншої області. Водія та одного з пасажирів легковика медики доправили до лікарні. Водію вантажівки медична допомога не знадобилась", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що працівники Управління кадрового забезпечення ГУНП області, Управління внутрішньої безпеки та Державного бюро розслідувань розпочали перевірки причин та обставин ДТП. За їхніми результатами будуть ухвалені відповідні процесуальні рішення.

Нагадаємо, що 17 грудня на автодорозі Київ — Чоп вантажівка зіткнулася з автівкою патрульних. Двоє поліцейських постраждали.

Джерело: ТСН