В Одесі невідомий чоловік обстріляв дитячий садочок "Попелюшка", який розташований на проспекті Небесної Сотні. Очевидці звернулись до поліції.
Про це повідомили в ГУНП Одеської області.
На місце події копи виявили пошкоджене вікно на будівлі та дві стріляні, попередньо з пневматичної зброї, кулі. Слідчі розпочали провадження за ч.1 ст.296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.
Наразі правоохоронці вживають заходів для встановлення особи, причетної до правопорушення. У міському департаменті освіти інцидент не коментують. Причини поведінки чоловіка невідомі.
Нагадаємо, в Одесі правоохоронці перевіряють повідомлення про замінування дитячих навчальних закладів. Невідомий "замінував" 186 дитсадків.
Річний мораторій на ріст ціни на газ і комуналку: прикарпатські депутати зібрались на “тарифну сесію” облради (відео)