Дата публікації Велика Британія попросила EBU ще раз розглянути Україну як місце проведення "Євробачення-2023"
Опубліковано 06.07.22 12:01
Дата оновлення Велика Британія попросила EBU ще раз розглянути Україну як місце проведення "Євробачення-2023"
Оновлено 31.05.25 20:10
Переглядів статті Велика Британія попросила EBU ще раз розглянути Україну як місце проведення "Євробачення-2023" 1

Велика Британія попросила EBU ще раз розглянути Україну як місце проведення "Євробачення-2023"

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Велика Британія звернулася до Європейської мовної спілки (EBU), яка займається організацією конкурсу "Євробачення", з проханням ще раз розглянути Україну як місце проведення пісенного заходу.

Про це 5 липня під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським заявив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон. Відповідна інформація з'явилася на офіційному сайті британського прем'єра.

Ткаченко підготував звернення до ЄМС, яке також підписали переможниця "Євробачення-2004" Руслана Лижичко, фронтмен гурту Kalush Orchestra Олег Псюк та голова правління АТ "НСТУ" Микола Чернотицький. Втім, організатори не змінили свого рішення.

Читайте також:

Оля Полякова відіграла концерт у київському метро на станції "Майдан Незалежності"

12-річну доньку російської режисерки зацькували у школі через антивоєнну позицію

Приходько розповіла про "дружбу" з путіністкою Гагаріною: "Якою мразотою була – такою і залишилась"