Дата публікації Зеленський про нові затримання у Криму: Так РФ реагує на початок роботи Кримської платформи
Опубліковано 04.09.21 17:32
Дата оновлення Зеленський про нові затримання у Криму: Так РФ реагує на початок роботи Кримської платформи
Оновлено 31.05.25 19:44
Переглядів статті Зеленський про нові затримання у Криму: Так РФ реагує на початок роботи Кримської платформи 4

Зеленський про нові затримання у Криму: Так РФ реагує на початок роботи Кримської платформи

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Президент Володимир Зеленський розцінює чергові обшуки й затримання в окупованому Криму як реакцію РФ на початок роботи Кримської платформи і вимагає звільнити незаконно затриманих.

Про це у суботу, 4 вересня, він написав у Твіттері.

"Окупанти в Криму знову вдаються до переслідувань кримських татар. У їхніх будинках відбуваються чергові обшуки й затримання. Вже забрали Нарімана Джелялова, 1-го заступника голови Меджлісу. Так РФ реагує на початок роботи Кримської платформи. Всі затримані мають бути звільнені!" - наголосив Зеленський.

В окупованому Криму російська ФСБ затримала п'ять кримськотатарських активістів: на зв'язок вони не виходять. Перед цим в їхніх будинках провели обшуки.