Дата публікації Білик розповіла, що чоловік Повалій - Ліхута підтримує РФ та радіє вбивствам українців
Опубліковано 28.06.22 17:01
Дата оновлення Білик розповіла, що чоловік Повалій - Ліхута підтримує РФ та радіє вбивствам українців
Оновлено 31.05.25 20:09
Переглядів статті Білик розповіла, що чоловік Повалій - Ліхута підтримує РФ та радіє вбивствам українців 2

Білик розповіла, що чоловік Повалій - Ліхута підтримує РФ та радіє вбивствам українців

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Зокрема, українська співачка Ірина Білик розповіла, що Ліхута ще й тішиться тому, що окупанти вбиваються українців та знищують міста та селища.

Білик зізналась, що це їй повідомили знайомі.

"Я бачила людей, які мені розповідали, що зараз відбувається з Ігорем Ліхутою. Він сидить, дивиться в телевізор і радіє з того, що відбувається з нами тут", - розповіла Ірина Білик у програмі "Ранок з Україною".

До слова, співачка викреслила зі свого життя імена українських артистів, які живуть в РФ, мовчать про війну та підтримують агресора. Жодного співчуття до таких, як Повалій, Ані Лорак у Ірини Білик немає.

"Я викреслила ці імена назавжди", - додала Білик

Зазначимо, Таїсія Повалій жодного разу не висловилася щодо вторгнення Росії на територію України. Коли в Україні йде війна, яку вороже розв’язала Росія, виконавиця розважала росіян на концерті до Дня перемоги. Ба більше, вона ще й виконала українську композицію - "Пісня про рушник". А от її чоловік, продюсер Ігор Ліхута жодного слова не сказав про війну в Україні.

Читайте також:

Зірка Голлівуду Шон Пенн знімає документальний фільм про війну в Україні

Модель Аліна Байкова вперше розповіла про токсичні стосунки з американцем: "Я втекла від нього"

Дорофєєва у день народження Дантеса неочікувано звернулася до ексчоловіка