Кількість поранених внаслідок теракту біля аеропорту в Кабулі, де чекають евакуації із захопленого Талібаном Афганістану сотні людей, збільшилася. Як повідомили у Міністерстві оборони Туреччини, в столиці Афганістану пролунало два вибухи.
“Біля аеропорту Кабула сталося два вибухи. У нашому підрозділі жертв та поранених немає”, - повідомили турецькі військові, які разом із американськими солдатами забезпечують охорону летовища.
За даними місцевих ЗМІ кількість постраждалих після вибухів зросла до 70 осіб, серед них є американські військові. Окрім вибухів, як повідомляють очевидці, на місці теракту було чутно постріли.
Військові Туреччини і посадові особи адміністрації США вважають, що за цим першим терактом з часу приходу до влади “Талібану” стоїть угруповання “Ісламська держава”.