Дата публікації Блінкен і Кулеба прибудуть до Брюсселя в один день: тоді відбудеться засідання Комісії Україна-НАТО
Опубліковано 12.04.21 16:02
Дата оновлення Блінкен і Кулеба прибудуть до Брюсселя в один день: тоді відбудеться засідання Комісії Україна-НАТО
Оновлено 31.05.25 15:38
Переглядів статті Блінкен і Кулеба прибудуть до Брюсселя в один день: тоді відбудеться засідання Комісії Україна-НАТО 2

Блінкен і Кулеба прибудуть до Брюсселя в один день: тоді відбудеться засідання Комісії Україна-НАТО

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Державний секретар США Ентоні Блінкен 13-15 квітня відвідає Брюссель для переговорів з союзниками ЄС та НАТО. Обговорять зокрема й питання ескалації з боку РФ на сході України.

Про це йдеться на сайті Держдепу США.

"У Брюсселі секретар Блінкен приєднається до міністра оборони Ллойда Остіна, щоб проконсультуватися з нашими членами НАТО та партнерами щодо низки спільних пріоритетів", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що окремо держсек проведе двосторонні та багатосторонні зустрічі з європейськими колегами для обговорення ключових пріоритетів та спільних проблем. Зазначимо, 13 квітня до Брюселя також прибуде міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, де приєднається до позачергового засідання Комісії Україна-НАТО.