Від початку поточної доби, 10 грудня, на Донбасі на ділянках відповідальності українських підрозділів зафіксовано шість порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації та її найманців.
Бойових втрат серед українських воїнів внаслідок пострілів бойовиків не було. Про це йдеться у вечірньому зведенні пресcлужби штабу ООС.
Так, у Донецькій області неподалік населених пунктів Водяне, Авдіївка та Лебединське російські найманці відкривали вогонь з гранатометів різних систем. Ще два факти порушення режиму припинення вогню зафіксовано у передмісті Мар’їнки, де бойовики застосовували станковий протитанковий гранатомет та стрілецьку зброю. Також вони вели обстріл позиції Об’єднаних сил зі стрілецької зброї поблизу населеного пункту Старогнатівка.
"Ці вогневі провокації противника не несли загрози нашим захисникам, тому українські підрозділи зброю у відповідь не застосовували", - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, про порушення режиму припинення вогню збройними формуваннями РФ повідомлено представників ОБСЄ через українську сторону СЦКК.
"Захисники України не втрачають пильності та готові миттєво реагувати на будь-які дії противника. Наші підрозділи дотримуються режиму припинення вогню в повному обсязі, проте в разі будь-якої зміни оперативної обстановки готові дати ворогу гідну відсіч", - наголосили в штабі ООС.
Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил надалі залишається контрольованою українськими бійцями.
Нагадаємо, що протягом минулої доби, 9 грудня, у районах відповідальності українських бригад зафіксовано дев'ять порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань РФ.
Джерело: ТСН
«Це не мир, а пауза перед новою війною»: Закаєв про угоду Трампа для України
Скандал у вищих ешелонах влади: Бойко звинувачує НАБУ у ігноруванні рішення ВАКС