Через зростання кількості інфікованих у "червоній" карантинній зоні, окрім Прикарпаття, Буковини та Житомирщини, можуть опинитися й інші регіони.
Про це розповіли в ефірі ТСН.Ранок.
Зазначається, що найкритичніша ситуація наразі на Закарпатті - там заповнено 65% ліжок. Далі йдуть Вінниччина, Миколаївщина та Львівщина. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час ефіру "Право на владу".
Варто зазначити, що в уряді вже заговорили про нову хвилю недуги і можливе запровадження локдауну. Наразі спалах хвороби, каже прем'єр-міністр Денис Шмигаль, намагатимуться приборкати в межах регіонів. Утім, якщо більша частина України опиниться в "червоній" зоні, уряд знову може запровадити загальнодержавний локдаун, на кшталт січневого.