Дата публікації Дружина Зеленського збирає перших леді та зіркових гостей у Києві на аполітичний форум: що обговорюватимуть
Опубліковано 20.08.21 23:02
Дата оновлення Дружина Зеленського збирає перших леді та зіркових гостей у Києві на аполітичний форум: що обговорюватимуть
Оновлено 31.05.25 19:43
Переглядів статті Дружина Зеленського збирає перших леді та зіркових гостей у Києві на аполітичний форум: що обговорюватимуть 3

Дружина Зеленського збирає перших леді та зіркових гостей у Києві на аполітичний форум: що обговорюватимуть

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Вже в понеділок у Києві відбудеться саміт "Перших леді та джентльменів". Захід ініціювала дружина президента України Олена Зеленська. Участь у ньому підвердили 10-ть перших леді: Латвії, Литви, Сербії, Лівану, Ізраїлю, Німеччини, Хорватії, Коста-Рики, Бразилії та дружина президента Європейської Ради.

Про це 20 серпня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Перших джентльменів цього разу - не буде. Також запрошені зіркові гості - всесвітньовідомий письменник Насім Ніколас Талеб та афганська кінорежисерка Сахра Карімі. Це буде аполітичний форум. На ньому обговорюватимуть виклики, які постали перед світом через COVID-19 - про доступ до медичних послуг, упровадження програм ментального здоров’я, майбутнє системи освіти, забезпечення рівних можливостей та подолання дискримінації.

І Кримську платформу, і саміт Перших леді ТСН буде висвітлювати у випусках новин. Окрім того, всі охочі зможуть побачити онлайн-трансляцію на нашому сайті.

Читайте також:

Саміт перших леді в Києві: що задумала дружина Зеленського

Яка красива: Олена Зеленська у кремовому ансамблі і на шпильках зустрілася з журналістами