На Сході України 8 липня є загроза підтоплень. У зв'язку зі зливами рятувальники попереджають людей про очікуваний пiдйом рівня води на річках Луганської, Донецької та Запорізької областей.
Про це йдеться в повідомленні ДСНС.
Так, протягом 8 липня на річках Луганської, Донецької та Запорізької областей очiкується пiдйом рівня води на 0,3-0,5 м. подальшим затопленням заплави.
Через це можливий вихід води на заплави річок Деркул, Мокра Волноваха, Кальчик, Малий Кальчик. Через негоду оголошено "жовтий" рiвень небезпеки.
Водночас, за прогнозом Укргідрометцентру, на Сході 8 липня погода буде спекотною, у середньому стовпчики термометрів удень сягнуть позначок +28 градусів, місцями +30 градусів. У зазначених областях опадів не прогнозують, буде хмарно з проясненнями.
Як повідомлялося, на Буковині після потужної зливи десяток сіл буквально попливли. Потужний потік разом із багнюкою та камінням змивав усе на своєму шляху. Підтоплені будинки, городи, зруйновані дороги.
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження