Дата публікації Росія - друга у світі за кількістю жертв від коронавірусу
Опубліковано 30.12.21 22:46
Дата оновлення Росія - друга у світі за кількістю жертв від коронавірусу
Оновлено 31.05.25 19:55
Переглядів статті Росія - друга у світі за кількістю жертв від коронавірусу 7

Росія - друга у світі за кількістю жертв від коронавірусу

Поділитися цією новиною в Facebook Поділитися цією новиною в Twitter Поділитися цією новиною в Twitter

Росія посіла друге місце в світі за кількістю померлих від коронавірусу. На першому місці - США, на третьому - Бразилія.

Про це свідчать дані, наведені Федеральною службою державної статистики.

За даними Служби статистики Росстат, в листопаді від причин, пов’язаних з коронавірусом, померло 87 527 людей. Такий показник означає, що минулого місяця від коронавірусу померло найбільше росіян від початку пандемії. Загальна кількість жертв в Російській Федерації досягла 658 634.

У Сполучених Штатах Америка жертвами коронавірусу стали 825 663 людини, але населення більше ніж вдвічі більше, ніж у Росії. А в Бразилії, яка на 3-й сходинці, зафіксовано 618 800 смертей.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua

Читайте також:

Через "Дельту" і "Омікрон" стало ще небезпечніше: топ-5 порад, щоб відсвяткувати Новий рік і не заразитися COVID-19

Вчені назвали новий нетиповий симптом "Омікрону"

У Києві від наслідків коронавірусу померло 4-місячне немовля

"Перехворіти доведеться всім – і вакцинованим, і невакцинованим": Світлана Гук про ситуацію з коронавірусом в Україні