В Одесі засудили до 8,5 років ув’язнення водія, причетного до смертельної ДТП, внаслідок якої загинуло двоє людей.
Про це повідомили в прокуратурі.
Вироком Київського районного суду Одеси правопорушника визнано винним та засуджено до 8,5 років ув’язнення. У березні 2018 року він за кермом Toyota Tercel, перебуваючи у стані наркотичного сп’яніння та рухаючись з перевищенням швидкості по вулиці Донського, не впорався з керуванням та зіткнувся з електроопорою. Від сильного удару автомобіль перевернувся.
Два пасажири, які сиділи на задньому сидінні, загинули на місці від отриманих травм. Водій неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки та грабежі.
У Києві відбудеться марш "КиївПрайд": влада зробила важливе попередження