На Черкащині на трасі сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Внаслідок чого загинув чоловік.
Про це повідомили у пресслужбі Нацполіції Черкаської області.
Як з'ясувалося, подія сталася на автодорозі "Золотоноша — Черкаси — Сміла — Умань". Там водій автомобіля “Таврія” не надав пріоритету руху та врізався у “ВАЗ”. Внаслідок чого на місці загинув 65-річний кермувальник “Таврії”.
З травмами різного ступеня тяжкості до лікарні також госпіталізували 55-річного водія “ВАЗу” та двох пасажирів: 9-річну дитину та 43-річну жінку.
“За даним фактом слідчі у справах ДТП розслідують кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (“Порушення правил дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, що керують транспортними засобами”) КК України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років”, — розповіли в Нацполіції області.
Читайте також:
В Ужгороді жінка прикрутила саморізом до авто коханки свого чоловіка фалоімітатор.
Неначе у казці "Дванадцять місяців": на Закарпатті зацвіли перші квіти.
У Запоріжжі чоловік "під кайфом" побив поліцейського, який приїхав на виклик.
Влучання 13 ракет та 36 дронів: у Повітряних силах розкрили деталі російської атаки