У мережу злили бухгалтерську відомість про зарплату за січень 2021 року міського голови Долини, його заступників, секретаря, керуючого справами та деяких старост громади. Вище керівництво громади отримало по 50% премії, пишуть Версії.
Найвищу зарплату у січні отримав секретар Долинської міськради Віктор Гошилик – 44 887 гривень.
Міський голова Іван Дирів отримав 34875 гривень – на кілька тисяч менше ніж ті з його заступників, які також мали 19 робочих днів..
Зарплата заступників в середньому 37-38 тисяч гривень: Мар’яна Табаркевич отримала 38205 гривень, Роман Ісайчук – 37130 гривень. Алла Шевченко за чотири робочих днів у січні отримала 6702 гривні зарплати, а Андрій Курташ був прийнятий на роботу тільки з 2 лютого.
Зарплата керуючого справами виконавчого комітету Романа Михнича склала 37702 гривні.
Премія старост варіювалась у межах 15-25%, а зарплати сягали до 30 тисяч гривень. Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!
Українцям перерахували пенсії по інвалідності 3 групи: хто з 1 травня отримає більше
Як виростити ідеальні огірки: Поради та секрети